שרשרת Be Love זהב ורמייל 14 קארט

צ'אקרת הלב מאפשרת לנו לבטא ולקבל אהבה ללא תנאים. היא מקור לחיבה ולמחילה. אנהאטה- שמה בהינדו- ממוקמת במרכז החזה. היא הצ'אקרה הרביעית וצבעה הוא ירוק. כאשר צ'אקרת הלב מאוזנת, אנו נרגיש מלאים באהבה וחמלה כלפי הסובבים אותנו וכלפי היקום כולו.

מנטרה: Be Love

חומר: ציפוי זהב ורמייל 14 קארט
התליון עשוי כסף 925 בציפוי זהב ורמייל 14 קארט והשרשרת עשויה מכסף בציפוי זהב ורמייל 14 קארט, מגיעה באריזה ייחודית ועליה הסבר מפורט בשפה האנגלית.

זמינות במלאי
SKU
YY-CNK0010-GV-LO
480.00 ₪
WEAR YOUR SPIRIT - YAYA YOGA העיצוב שלנו שואב השראה מעולם היוגה והרוח במטרה לקרב אותנו לעצמנו ולפוטנציאל הגלום בנו. מתנה מושלמת לכל המעוניין לחזק את קרוביו ולהעניק להם מתנה מרגשת שמגיעה הישר מלב פתוח והמון אהבה. התכשיט כולל שרשרת ותליון מכסף 925 בציפוי איכותי של זהב 14 קראט - . אורך השרשרת: 45 ס"מ. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.