שרשרת פמילי-יא

שרשרת דיסקית עבה מכסף אמיתי 925- כוללת שני תליונים רקועים מכסף אמיתי - ניתן להוסיף תליונים בתוספת תשלום. השרשרת כוללת גם חרוז ונוצה יחד עם התליונים. מתנה מצויינת לאמא שרוצה לענוד את שמות ילדיה קרוב ללב. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים.
זמינות במלאי
SKU
YA-CNK0025-WS
400.00 ₪

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

שרשרת דיסקית עבה מכסף אמיתי 925 באורך של כ-56 ס"מ. כוללת שני תליונים רקועים מכסף אמיתי - ניתן להוסיף תליונים בתוספת תשלום. השרשרת כוללת גם חרוז ונוצה יחד עם התליונים ..על התליונים ניתן לרקוע שמות הילדים או ברכות קצרות כגון אושר, אהבה ועוד. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.