שרשרת פמילי-יא בציפוי זהב

שרשרת דיסקית עבה- כוללת שני תליונים רקועים - ניתן להוסיף תליונים בתוספת תשלום. השרשרת כוללת גם חרוז ונוצה יחד עם התליונים. השרשרת, התליונים והנוצה עשויים כסף 925 בציפוי זהב 18 קראט עמיד ואיכותי. מתנה מצויינת לאמא שרוצה לענוד את שמות ילדיה קרוב ללב. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים.
זמינות במלאי
SKU
YA-CNK0025-GP
500.00 ₪

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

שרשרת דיסקית עבה מכסף 925 בציפוי זהב 18 קראט, באורך של כ-56 ס"מ. כוללת שני תליונים רקועים מכסף בציפוי זהב 18 קראט - ניתן להוסיף תליונים בתוספת תשלום. השרשרת כוללת גם חרוז ונוצה יחד עם התליונים ..על התליונים ניתן לרקוע שמות הילדים או ברכות קצרות כגון אושר, אהבה ועוד. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.