מבצע

צמיד יובל - תליון רקוע חרוזים כסוף

הצמיד עשוי חרוזי פליז בציפוי איכותי של כסף 925 ותליון מלבני מכסף 925 עליו ניתן לרקוע מילה. . ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. הריקוע הוא בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. הצמיד מגיע באורכים שונים- 15 ס״מ, 17 ס״מ, 19 ס״מ. לפרק כף יד ממוצע מומלץ לקחת את 17 ס״מ.
זמינות במלאי
SKU
YA-CBR0031-WS
מחיר מבצע 180.00 ₪ מחיר רגיל 250.00 ₪

6 :מקסימום תווים

הצמיד עשוי חרוזי פליז בציפוי איכותי של כסף 925 ותליון מלבני מכסף 925 עליו ניתן לרקוע מילה. . על התליון ניתן לרקוע שם, שם חיבה, ראשי תיבות וכו׳. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. הריקוע הוא בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. הצמיד מגיע באורכים שונים- 15 ס״מ, 17 ס״מ, 19 ס״מ. לפרק כף יד ממוצע מומלץ לקחת את 17 ס״מ. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים העלולים לפגוע בציפוי. כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית, כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.