מבצעHot

צמיד קשיח כסף 925

צמיד קשיח מכסף 925 איכותי. ניתן להוסיף ריקוע של סימנים של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים במקום הנכון. להוראות מפורטות יש לקרוא את התיאור בתחתית העמוד הריקוע מתבצע בעבודת יד - אות אות ואינו סימטרי.
זמינות במלאי
SKU
YA-CBR0014-WS
340.00 ₪

34 :מקסימום תווים

29 :מקסימום תווים

צמיד עשוי כסף 925 איכותי. מידות: אורכו כ-14.5 ס"מ, רוחבו 6.4 מ"מ ועוביו כ-1.64 מ"מ. על הצמיד ניתן לרקוע את שמות היקרים, ציטוטים והקדשות אישיות. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. ניתן לרקוע עד 34 תווים במרכז הצמיד, עד 24 בחלקו הפנימי ועד 6 תווים בקצה הצמיד. בריקוע שמות אנו נוסיף נקודה במרכז השורה בין שם לשם ולכן אין צורך להוסיף, לדוגמא: יעל ∙ אלון ∙ נדב. צמיד זה מתאים מאוד למתנה לכל אישה המבקשת לרקוע את שמות יקיריה על הצמיד ולשמור אותם קרוב לליבה. הריקוע נעשה בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.