מבצע

צמיד קשיח כסף רחב לגבר

הצמיד עשוי כסף 925. צמיד זה מתאים בעיקר לגברים (אך לא רק!) וניתן לרקוע עליו את שמות היקרים, ציטוטים והקדשות אישיות. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים.. הריקוע הוא בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. הצמיד המצופה ניתן לריקוע בחלקו החיצוני בלבד.
זמינות במלאי
SKU
YA-CBR0036-WS
מחיר מבצע 360.00 ₪ מחיר רגיל 400.00 ₪

34 :מקסימום תווים

24 :מקסימום תווים

הצמיד עשוי כסף 925, אורך הצמיד 15.7 ס"מ ורוחבו 8.9 מ"מ. צמיד זה מתאים בעיקר לגברים (אך לא רק!) וניתן לרקוע עליו את שמות היקרים, ציטוטים והקדשות אישיות. הריקוע הוא בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. בריקוע שמות אנו נוסיף נקודה במרכז השורה בין שם לשם ולכן אין צורך להוסיף, לדוגמא: יעל ∙ אלון ∙ נדב. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים.. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית, כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.