צמיד תליון עיגול רקוע חרוזים כסף 925

צמיד חרוזי כסף 925 עם תליון עיגול רקוע בהתאמה אישית ניתן להוסיף ריקוע של לב, כוכב, שמש, פרח לוטוס וגל בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים.

הריקוע הוא בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. הצמיד מגיע באורכים שונים- 15 ס״מ, 17 ס״מ, 19 ס״מ. לפרק כף יד ממוצע מומלץ לקחת את 17 ס״מ.

זמינות במלאי
SKU
YA-CBR0022-WS
200.00 ₪

3 :מקסימום תווים

הצמיד עשוי חרוזי כסף 925 ותליון עיגול מכסף 925. על התליון ניתן לרקוע שם, שם חיבה, ראשי תיבות וכו׳. ניתן להוסיף ריקוע של לב, כוכב, שמש, פרח לוטוס וגל בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. הריקוע הוא בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. מתנה אישית וייחודית. הצמיד מגיע באורכים שונים- 15 ס״מ, 17 ס״מ, 19 ס״מ. לפרק כף יד ממוצע מומלץ לקחת את 17 ס״מ.

על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים העלולים לפגוע בציפוי. כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית, כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.