מבצע

שלוש טבעות שם

שלוש טבעות קלאסיות עשויות כסף 925. מתאימה לנשים וגם לגברים. על הטבעות ניתן לרקוע רק באותיות קטנות באנגלית. ניתן להוסיף ריקוע של לב קטן בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. בחר/י את המידה המתאימה ביותר מתוך הרשימה - להסבר על המידות, ראה/י מטה תיאור מוצר. ! אין החלפות/ החזרות על טבעות רקועות.
זמינות במלאי
SKU
YA-CRI0001-WS-3
מחיר מבצע 480.00 ₪ מחיר רגיל 600.00 ₪

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

9 :מקסימום תווים

שלוש טבעות כסף 925 בריקוע אישי של שמות - הריקוע הוא בעבודת יד ואינו סימטרי - מתנה מושלמת לכל אישה אשר מבקשת את שמות ילדיה קרוב אליה לבחירת המידה המתאימה ביותר היעזרו בטבעת קיימת: מקמי את הטבעת מעל סרגל רגיל ומדדי את הקוטר הפנימי של הטבעת במילימטרים. בחרי את המידה המתאימה ביותר מתוך הרשימה. לדוגמא קוטר טבעת 1.8 ס"מ (18 מ"מ) - מידה מתאימה 8. שימו לב שאנו משתמשים במידות טבעות לפי השיטה האמריקאית. . אם אינך בטוחה עדיף לבחור חצי מידה פחות. ניתן להוריד את היישומון "Ring Sizer" ולגלות בעזרתו את המידה הרצויה. או להשתמש במדריך הטבעות שלנו - להורדה לחץ כאן

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.