מבצע

זוג צמידים קשיחים מכסף 925 בשבילו ובשבילה

זוג צמידים קשיחים עשויים כסף 925 איכותי ויפייפה. הפתיעו את האהובים שלכם במתנה ייחודית ואישית! הריקוע הינו אישי וניתן לבחירה לפי סיפור האהבה שלכם :) ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. להוראות מפורטות יש לקרוא את התיאור בתחתית העמוד. הריקוע מתבצע בעבודת יד - אות אות ואינו סימטרי.
זמינות במלאי
SKU
YA-CBR0014-17-WS
מחיר מבצע 600.00 ₪ מחיר רגיל 650.00 ₪

34 :מקסימום תווים

34 :מקסימום תווים

24 :מקסימום תווים

24 :מקסימום תווים

זוג צמידים קשיחים עשויים כסף 925 איכותי ויפייפה במיוחד לחג הוולנטיינז הפתיעו את האהובים שלכם במתנה ייחודית ותואמת! הריקוע הינו אישי וניתן לבחירה לפי סיפור האהבה שלכם :) מידות: לגבר- צמיד כסף 925 אורכו כ-16 ס״מ, רוחבו כ-0.5 ס"מ ועוביו כ-0.1 ס"מ לאישה- צמיד כסף 925 אורכו כ-14.5 ס״מ, רוחבו .5 ס"מ ועוביו כ-0.1 ס"מ. על הצמיד ניתן לרקוע את שמות היקרים, ציטוטים והקדשות אישיות. ניתן להוסיף ריקוע של לב או כוכב בלבד בתוספת לכיתוב באמצעות הוספה של אימוג׳י מתאים. ניתן לרקוע עד 34 תווים במרכז הצמיד, עד 24 בחלקו הפנימי ועד 6 תווים בקצה הצמיד. בריקוע שמות אנו נוסיף נקודה במרכז השורה בין שם לשם ולכן אין צורך להוסיף, לדוגמא: יעל ∙ אלון ∙ נדב. הריקוע נעשה בעבודת יד, אות אות ואינו סימטרי. על מנת לשמור על התכשיטים, מומלץ להימנע ממגע ישיר עם בושם ותכשירי טיפוח אחרים, כמו כן כדאי להוריד את התכשיטים לפני פעילות גופנית או כניסה לים או לבריכה. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש.

אנו שולחים את המוצרים לכל רחבי הארץ באמצעות שליחות עד בית הלקוח. השליחות תגיע לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. שליח מטעמנו יצור עמכם קשר לתאום מסירה. במידה ויהיו שינויים בלוחות הזמנים נדאג ליצור קשר ולעדכן.